KONST / Litografier / Färglitografi 13205719
nr 1320 5719
Maya Eizin Öijer
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/80, ca 101x70cm
Maya Eizin Öijer, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:18:43
19/4 17:33:17